Čo sme zač?

Spoločnosť LUBAS solutions s.r.o. je rodinným podnikom, ktorý pôsobí v oblasti IT a programátorských služieb. Ako manželia sme sa rozhodli založiť firmu a ponúkať tak širokému publiku naše schopnosti a služby. Postupom času sa nám podarilo rozšíriť svoje rady o ďalších odborníkov v tejto oblasti a začali sme tak spĺňať aj tie najvyššie kvalitatívne kritériá.

Základom našej práce je rodinná atmosféra. Tú sa snažíme udržiavať nielen v našom pracovnom kolektíve, ale aj pri komunikácii s Vami. Práve toto považujeme za alfu a omegu všetkého, čo robíme. Veríme, že pohoda pri práci vedie ako k spoľahlivému fungovaniu našej firmy, tak aj k spokojnosti našich zákazníkov.

Celú spoločnosť vedieme cestou byť najlepší, tak aby bol zákazník za kažých okolností spokojný. A veríme, že sa nám v tom aj darí :)

Lukáš Lukáš CEO / projektový manažér Reprezentoval som Slovensko na prestižných súťažiach v Juhoafrickej republike a Rusku ešte počas štúdia na súkromnom gymnáziu zameranom na programovanie.
Barbora Barbora CSO Mojou hlavnou úlohou je kontakt so zákazníkom a marketing firmy. Som zodpovedná za rozvoj firmy a jej zamestnancov, zosúľaďovanie cieľov a firemnú stratégiu.
0
0
0
0